Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy na stronie internetowej „KAMARU” Firma nasza powstała blisko 20 lat temu – w 1998 roku. Jej nazwa jest kompilacją imion założycieli Kazimierza i Marii. Powoli i z mozołem budowaliśmy jej infrastrukturę materialną oraz know how. W rezultacie posiadamy dziś silną pozycję na rynku w sektorze  budownictwa, handlu i transportu oraz licznych zadowolonych z naszych usług klientów.

Na początku – jak większość powstających po transformacji ustrojowej firm – zajmowaliśmy się handlem – detaliczną sprzedażą węgla i materiałów budowlanych. Z czasem – inwestując wypracowane w ten sposób środki – poszerzaliśmy zakres naszego działania. Wybudowaliśmy myjnię samochodową ręczną oraz zaczęliśmy świadczyć usługi transportowe krajowe. Ta wielokierunkowość działań pozwoliła z powodzeniem przetrwać nam na rynku także w okresie kryzysu lat 2007 – 2010.

Dziś jesteśmy firmą posiadającą silną pozycję na rynku, utrwaloną markę oraz dysponującą doświadczoną i profesjonalną kadrą.

Obecnie działamy pod nazwą KAMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Powstała ona z połączenia dwóch znanych państwu firm PPHU KAMAR Maria Pacholska oraz FHU KAMAR Kamila Janiak. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej spełniać państwa oczekiwania.

Obecnie oferujemy naszym klientom:

– sprzedaż i transport węgla kamiennego, brunatnego, brykietu, pelletu itd…
– transport i sprzedaż różnego rodzaju kruszyw
– kompleksową obsługę budowy – od fundamentów aż pod dach
– sprzedaż materiałów budowlanych detaliczną i hurtową
– usługi ładowarkami, widlakami, koparkami, HDS
– myjnię  ręczna wzbogaconą o 2 stanowiska myjni samoobsługowej wyposażonej także w odkurzacz
– transport krajowy i międzynarodowy wraz ze  spedycją . Nasze samochody można spotkać na drogach całej Europy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z usług naszej firmy. Obok wysokiej jakości i relatywnie niskich cen możemy zaoferować Państwu życzliwą obsługę i szacunek dla każdego klienta, który nam zaufa.

Marek Pacholski

KAMAR
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
spółka komandytowa

89-300 Wyrzysk
ul. 22 stycznia 40
tel. 67 286 25 02,
e-mail: kontakt@kamarwyrzysk.pl

NIP: 764-268-73-09